Art & Kulturë

Horoskopi javor, 6-12 Janar 2020

DASHI21. mars – 20. prill Java do filloje stuhishëm sot për gjithë ju qe jeni ne një lidhje, por pas dy ditësh çdo gjë do normalizohet pas kritikave te të afërmve dhe reflektimit tuaj. Ndonjëherë si pa e kuptuar bëni gjera vërtet te gabuara. Beqaret do kenë plot takime, por ai qe do realizojnë ditën […]

Horoskopi javor, 23-29 dhjetor 2019

DASHI21. mars – 20. prill Kjo jave do ketë edhe momente te zjarrta e pasionante, por edhe momente te tensionuara per ata qe janë ne një lidhje. Ditët do jene plotësisht te ndryshme nga njëra-tjetra. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri dhe do vazhdojnë te mbeten me te njëjtin status. Për te mos […]

Horoskopi javor nga 2-8 dhjetor 2019

DASHI21. mars – 20. prill Do e surprizoni partnerin me sjelljen tuaj shembullore gjate kësaj jave. Do kujdeseni me tepër për te dhe do ia plotësoni dëshirat. Ai do ndihet mire edhe pse do i duket çudi ky ndryshim i menjëhershëm. Beqaret me ne fund do përjetojnë emocionet e te qenit ne një lidhje. Mjedisi […]

Horoskopi Javor 4 – 10 Nentor 2019

Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo javë nuk do të jetë aspak rutinë për të gjithë të lindurit në shenjën e dashit. Çdo ditë do të ndodhin gjëra që do ju bëjnë të emocionoheni herë për mirë e herë për keq. E rëndësishme është që java do të mbyllet mirë për ju të dashuruarit. […]

Horoskopi Javor, 28 Tetor – 3 Nentor 2019

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Fillimi i një jave pozitive për dashurinë, do të ketë momente pasioni intensiv dhe butësi pafund, gjë që do të bëjë që edhe marrëdhëniet e vjetra të lulëzojnë përsëri. Sidoqoftë, gjatë pjesës së dytë të javës, diçka do të ndryshojë dhe marrëdhëniet mund të prishen. Varet nga ju […]

Horoskopi Javor, 14 – 20 Tetor 2019

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Edhe nëse puna nuk do t’ju japë shumë mendime, në vend të shqetësoheni do të jetë më mirë të merreni me ngjarjet sentimentale. Disa dash do të duhet të pranojnë disa kompromise për të ruajtur qetësinë e familjes, edhe nëse në realitet ata do të donin të hiqnin […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).