Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Një natë, 3 komedianë! Stand up comedy night

Stand Up Comedy Night! Një natë, 3 komedianë! Skenaristi i “Xing me Ermalin” Bes Mustafaj, stomatologu Korado Aliaj dhe gazetari i "STOP-it" Olsi Çala në një...

2nd Edition, Mediterranean Tourism Fair Tirana 2018

Ne datat 6-7 Prill, Expocity Albania organizon edicionin e dytë të panairit "Mediterranean Tourism Fair Tirana 2018”, me mbështetjen e Ministria e Turizmit dhe Mjedisit,...

Laborator krijues: Fight writing: “Lapsat mprehur”!

Festivali per femije dhe te rinj Fight writing: “Lapsat mprehur” për shkrimin më të bukur! Vlera dhe kuptimi i leximit dhe shkrimit! Një shkrimtare dhe një përkthyese...

Prezantimi i projektit Re-Debate 4.0. Rigjallërimi i Kulturës së Debatit

Programi i Debatit e ka filluar aktivitetin që prej vitit 1995, si një program i themeluar nga Fondacioni për Shoqërinë e Hapur për Shqipërinë...

Eksploro Belshin!

Eksploro Belshin! Shiko aktivitetet qe mund te besh ne Belsh duke filluar nga muaji Mars 2018! Se bashku me Tourism Investment and Finance Fund, USAID/Albania, Embassy...

Panairi Work & Study tirana

Work & Study vjen sërish këtë vit në një dimension të ri dhe të konsoliduar. Bashkia e Tiranës dhe Ministria e Arsimit dhe Sportit...

PEZA (UK) dj set @Radio Bar

Kemi kënaqësi të sjellim për herë të parë në Radio Bar britanikun e mirënjohur PEZA. Emri PEZA (Lee Perry) është kthyer si një sinonim te...

Përse iken dhe përse rri! Dialog mbi Të Huajin dhe Familjaren në psikanalizë

Disa prej vizatimeve të artistit iranian Keyvan Mahjoor do t'i paraprijnë dialogut të Forumit. Falenderojmë artistin për lejen e e dhënë për shfaqjen e...

“Mes Nesh- Entre nous…”

“Mes Nesh- Entre nous...” për të lexuar poezitë e zemres. Si? Çfarë? Nga kush? Zgjidheni ju Vendi: Kafe Mehmeti, Pazari i RI, Ditën e shtunë, 17 mars...

Snapchat inspirohet nga Instagram dhe përdor një opsion të tij

Përditësimi më i ri i Snapchat i lejon përdoruesit që të tagojnë miqtë në fotot e videot që ata hedhin në historinë e tyre. E...

Ja cilët artistë do të gjeni në club-et e kryeqytetit këtë fundjavë

Si gjithmonë, jeta e natës preferohet shumë nga të rinjtë, të cilët zgjedhin destinacione të ndryshme, sipas dëshirës, për të festuar pas orës 12:00...

Stand Up Comedy me skenaristin e “Xing me Ermalin” e të tjerë

Të dielën përgatituni për një natë me të qeshura pa fund! Bes Mustafaj, skenaristi i emisionit “Xing me Ermalin”, së bashku me stomatologun Korado Aliaj...
Tirane
fog
9 ° C
9 °
9 °
93%
1.4kmh
20%
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
7 °
Mar
12 °
Mër
13 °

Video e Javes

Filter
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes