Art & Kulturë

Horoskopi Javor 22 – 28 Qershor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dielli vazhdon të lëvizë nëpër shtëpinë tuaj të familjes, duke ju kërkuar që t’i kushtoni vëmendje ndjenjave të caktuara që shfaqen në lidhje me ato me të cilat jetoni. Prapavajtja e kthimit të Neptunit mund të hedhë dritë mbi gjërat që mund të keni humbur, dhe potencialisht dikush që […]

Horoskopi javor 30 Mars – 5 Prill 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Këtë javë do të jeni në humor për argëtim, do të jeni në qendër të vëmendjes dhe mund të bëni miq të rinj dhe zbulime të reja. Harmonia mbretëron suprem në marrëdhënien tuaj, dhe nëse e doni gjysmën tuaj tjetër nuk do hezitoni ta tregoni. Përveç kësaj, Marsi […]

Horoskopi Javor, 2 – 8 Mars 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Fillimi i javës premton të jetë jo e mirë, veçanërisht nga pikëpamja sentimentale. Disa çështje akoma ju shqetësojnë. Ju nuk jeni të prirur të ndryshoni mendimet tuaja në asnjë mënyrë dhe nuk i toleroni ata që marrin një qëndrim këmbëngulës ndaj jush. Do të ketë disa situata me […]

Horoskopi Javor, 10 – 16 Shkurt 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Sektori sentimental për ata që kanë lindur Dash mund të ketë nevojë për rishikim të kujdesshëm. Këtë javë do të keni mundësi të rifilloni dialogun me të dashurin tuaj dhe të kuptoni se si janë gjërat. Dyshime dhe pasiguri për çifte të sapo lindura. Për beqarët, megjithatë, yjet […]

Horoskopi javor 15-21 tetor 2018

DASHI21. mars – 20. prill Këtë jave do këtë edhe dite te vështira për juve qe jeni ne një lidhje, megjithatë do bëni mire te mos e lëshoni veten. Me durim, tolerance dhe mirëkuptim mund te kalohet gjithçka. Beqaret do realizojnë një takim mbresëlënës qe dy ditët e para te javës dhe shume gjera do […]

Horoskopi javor, 8 deri 14 tetor 2018

DASHI  Bëni shumë kujdes nga Jupteri i pozicionuar shumë keq këtë javë ne jetën tuaj ne çift sepse ai mund te nxite konfliktet dhe debatet e vazhdueshme. Ne disa momente mund te kaloni edhe kriza shume te forta. Për beqaret, marrëdhëniet e filluara këtë janë mund te jene me interesante dhe te mbushura me sensualitet. […]

Horoskopi javor 24-30 Shtator 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Jeta juaj ne çift do favorizohet mjaft gjatë kësaj jave. Do e shfrytëzoni çdo moment pranë partnerin dhe do dashuroheni me te si ne fillimet tuaja. Do e pranoni çdo propozim dhe do përjetoni emocione te veçanta. Beqaret do ndikohen nga Venusi dhe do i japin prioritet ndjenjave. Ata mund […]

Horoskopi javor

DASHI 21. mars – 20. prill Marrëdhënia juaj ne çift do thellohet edhe me shume gjate kësaj jave. Do i shprehni hapur ndjenjat dhe nuk do e vrisni mendjen se çfarë mund te thonë te tjerët. Beqaret do fillojnë një lidhje interesante nga mesi i javës dhe çdo gjë do e shikojnë me një sy tjetër. […]

Horoskopi sot, 12 Shtator 2018

DASHI Sot do të merreni me apsektin profesional. Mbase do të filloni një projekt të ri, që ka të bëjë me biznesin. Ju do të organizoni një mbrëmje të këndshme në shoqërinë e miqve. DEMI Sot do të takoni persona të rinj që do t’ju japin ide interesante për një projekt krijues. Gjithçka do të […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).