Art & Kulturë

FOTO/ Smartphone më i ri Sony Xperia XZ2 konkurron denjësisht Samsung Galaxy S9

  Kompania e famshme Sony sapo ka lançuar në treg dy smartphone-t e saj më të rinj, Xperia XZ2 dhe Xperia XZ2 Compact, të cilët janë duke konkurruar telefonin më të ri nga Samsung, Galaxy S9. Këta dy celularë përmbajnë sistemin Android dhe kanë adaptuar disa opsione nga teknologjia e Sony, siç është kamera dixhitale […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).