Art & Kulturë

Do që flokët të të rriten shpejt. Provo këtë maskë me ushqime

Shumë njerëz dëshirojnë që flokët e tyre të rriten shumë shpejt. Për të arritur këtë, ata blejnë shumë produkte kozmetike që premtojnë rritjen e flokëve, që shpesh nuk japin efektin e dëshiruar. Për fat të mirë, ka një zgjidhje për këtë. Ka një maskë e cila i bën flokët tuaj të rriten shumë shpejt, që […]

Rriti flokët me këtë maskë!

Keni probleme me flokët? Ju duket sikur nuk po ju rriten. Provoni këtë maskë që ka përbërës tërësisht natyralë dhe pa efekte anësore. Është bio. Por nëse keni lëkurë të ndjeshme, duhet ta shmangni këtë maskë, sepse mund t’ju shkaktojë ndonjë reaksion alergjik. Përbërësit: 1 lugë çaji mustardë pluhur 3 lugë çaji ujë të ngrohtë […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).