Art & Kulturë

8 Femrat ne KokoFest

Aktoret me te mira te skenes shqiptare, Yllka Mujo,Zamira Kita, Rajmonda Bulku, Olta Daku, Merita Cocoli, do interpretojne se bashku per here te pare ne skenen e Teatrit A.Z.Cajupi Korce. Nen regjine e Driada Dervishit, komedia “8 femrat” e Robert Thomas cel sezonin e ri teatror, si dhe Festivalin e komedise “KokoFest 2017”.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).