Art & Kulturë

Këngëtarja shqiptare bashkëpunim me Snoop Dog

Mund të ju duket e pabesueshme por këngëtarja shqiptare do të vijë në një bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Snoop Dog.

Bëhet fjalë për Eleni Foureira, për të cilën mediat greke kanë bërë me dije se këta dy artist së shpejti sjellin këngën e re me titull “Sirens”.

“Sirens” është një romake i këngës legjendare të Eurythmics Sweet Dreams

Ky projekt do të publikohet të premten.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).