Art & Kulturë

FOTO/ Ja si ishin veshur VIP-at në Grammy Awards 2018

Ceremonia e 60-të e Grammy Awards u zhvillua ditën e djeshme në New York dhe yjet e muzikës e të Hollywood-it shkëlqyen në tapetin e kuq.

Pothuajse të gjithë mbajtën në dorë një trëndafil të bardhë për të treguar mbështetjen e tyre ndaj lëvizjes kundër abuzimeve seksuale në punë “Time’s Up”.

Pjesë e këtij festivali kanë qenë edhe Rita Ora e Bebe Rexha, si edhe Bleona Qereti, e cila ka qenë e ftuar. Më poshtë ju prezantojmë me disa nga veshjet më të bukura në Grammy’s, që spikatën më shumë në këtë tapet yjesh.

(Klikoni mbi një foto për ta parë galerinë të plotë).

Grammy Awards 2018

[envira-gallery id=”15753″]

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).