Art & Kulturë

Festoni Krishtlindjet nën tingujt e muzikës live në “Caffe de Paris”, Korçë

Nuk e keni vendosur akoma se ku do ta festoni vigjiljen e festës së Krishtlindjeve? “Caffe De Paris” në qytetin e Korçës do të sjelli për ju një natë të paharrueshme feste!

Për kënaqësinë tuaj, do të performojnë live në skenën e De Paris, Arjan Dredhasi dhe Mariza Ikonomi, të shoqëruar nga Dj Geri.

Mbrëmja starton në orën 21:00 të datës 24 dhjetor, ndaj nxitoni për të rezervuar vendin tuaj në këtë mbrëmje festive në numrin e telefonit: 0693610575.

https://www.facebook.com/100011276280857/videos/526308707755001/?id=100011276280857&hc_ref=ARTy40AgxaKCCtlBaJG-6BJLQuXsixv5uyqxsIcWRoAZ4fW3fnIIWa-je2g4dRPPGuo

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).