Festoni Ditën e Verës me një llojshmëri aktivitetesh argëtuese

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dita e Verës 2018 festohet më bukur se kurrë!

Një super festë, e mbushur plot me lojra të ndryshme, muzikë dhe aktivitete sportive për të gjitha moshat, do të shoqërojë banorët e kryeqytetit më 14 mars.

Festa do të fillojë që prej orës 09:00 të mëngjesit tek Liqeni Artificial, Parku Rinia e në lokacione të tjera.

 

  • Parku i Madh i Liqenit Artificial do të mirëpresë banorët me koncerte, ku do të vendosen dy skena për artistët e vegjël, muzikë me Dj, sporte në natyrë, oaz lojrash për fëmijë, aktorë të cirkut, teatër kukullash, si edhe këndi i artizanëve, piktorëve të vegjël dhe barbeque.

 

  • Zoo Park feston me muzikë dhe program argëtues për fëmijët.

 

  • Parku Rinia mirëpret fëmijë e të rinj të apasionuar pas lojrave shah, damë, tëist dhe struktura fryrëse për më të vegjlit.

Ndërkohë, në zonën e ish-bllokut dhe tek Sheshi “Nënë Tereza” do të bëhen dy street party të ndryshme, të cilat do të vazhdojnë deri në mesnatë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj