Art & Kulturë

Elvana Gjata publikon bashkëpunimin me reperin e famshëm amerikan

Së fundmi, Elvana Gjata publikoi albumin e saj “3EP”, këngët e të cilit u bënë mjaft të suksesshme në tregun shqiptar.

Por, duket se Elvana nuk i ka ndalur përpjekjet e saj për të patur sukses në tregun botëror të muzikës. Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtarja ka ndarë me fansat e saj se do të vijë me një këngë të re, që është një bashkëpunim midis saj dhe një reperi të famshëm botëror.

Image result for ty dolla sign

Bëhet fjalë për Ty Dolla $ign, i cili prej kohësh ka ngjitur majat e suksesit në fushën e muzikës. Kënga titullohet “Off Guard” dhe do të publikohet më 6 prill.

https://www.instagram.com/p/Bg3gXEWlL0E/?hl=en&taken-by=elvanagjataaaa

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).