Art & Kulturë

3 Musketjerët mblidhen sërish… Ja ku do t’i gjeni

Aleksandër Gjoka, Redon Makashi dhe Elton Deda janë tre legjendat shqiptare të muzikës rock, të cilët sa herë që performojnë së bashku, sigurohen që të kënaqin çdo person që është pjesë në koncert.

Me rastin e festave të fundvitit, 3 Musketjerët e famshëm do të performojnë live tek Arena Club, të enjten më 28 dhjetor.

Festa fillon në orën 00.00 dhe bileta kushton 1200 Lekë.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).