Art & Kulturë

Uji i aromatizuar: 4 kombinime të shijshme

-Çaj jeshil, mente, lime. Djeg yndyrat, ndihmon tretjen, kuron dhimbjen e kokës, kongjestionin dhe freskon frymëmarrjen.

-Luleshtrydhe, kivi. I bën mirë shëndetit kardiovaskular, mbron sistemin imunitar, rregullon sheqerin në gjak dhe tretjen.

-Kastravec, lime, limon. Largon ujin e tepërt nga trupi, fryrjen, kontrollon urinë, hidraton, rregullon tretjen.

-Limon, lime, portokall. Përmirëson tretjen, vitamina C mbron sistemin imunitar. Pijeni këtë pije në temperaturën e ambientit.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).