Art & Kulturë

Bluza e Shqipërisë nga ajri, nga Alket Islami

Prej mëse 2 dekadash promovojmë bukurinë e pabesueshme të Shqipërisë sonë me foto unike nga ajri. Tashmë së bashku, le të tregojmë pamjet që na japin krahë e na bëjnë krenar që jemi Shqiptar.

Produkti ynë më i ri ju jep mundësinë të tregoni Shqipërinë kudo që të jeni. Visheni atë dhe tregojeni Shqipërinë kudo që të udhëtoni.

Çdo bluzë përmban një foto unike të realizuar gjatë fluturimit me paramotor.
Përmban firmën autentike të autorit të fotos.
Brand shqiptar me cilësi të lartë të materialit (100% pambuk)

Dhurojani miqve tuaj që ju vizitojnë nga shtete të tjera dhe ndihuni krenar me pamjet që tregojnë Shqipërinë.

Bluzat me fotot më mbreslënëse janë në dispozicion tani në shumë ngjyra dhe madhësi.

Porosit tani me çmimin promocional të promovimit. Dërgo mesazh në faqen zyrtare Show Albania dhe ne do ta dërgojmë T-shirt direkt në shtëpinë ose zyrën tuaj.
EUR 12.99

Zgjidh T-shirt-in tënd!
Zgjidh të tregosh pamjen e qytetit ose krahinës tënde!
TREGO SHQIPERINE!

Me dashurinë për Shqipërinë!

Alket Islami
Autori i një serie të Albumeve e Fotove Ajrore, fotograf ajror dhe kameraman, instruktor paragliding dhe paramotorësh, organizator i ngjarjeve sportive dhe turistike.
www.alketislami.com
Instagram: showyouralbania

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).