Art & Kulturë

Tuna publikon albumin e saj më të ri

Tuna ka publikuar albumin e saj më të ri pas një shkëputjeje të gjatë nga muzika pasi lindi djalin. Albumi titullohet “Furtuna”.

Kënga e saj më e re e albumit titullohet “Tani m’ke zemër” .

“Tani m’ke zemër”, është shkruar nga Aida Baraku, kurse muzika mban emrin e këngëtari të njohur Armend Rexhepagiqi.

Pos këngës “Tani m’ke zemër” Tuna ka publikuar pjesë nga albumit i saj më i ri “Fortuna” si kënga e titulluar “A don hala” bashkëpunim me këngëtarin më në zë Yll Limanin, si dhe këngën më të re të titulluar “Plagë”.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).