Art & Kulturë

Ende s’e keni parë filmin “Love”? Vraponi për në Kinema sepse s’duhet humbur

Filmi artistik “Love”, me regji nga Dionis Papadhimitri pati premierën e tij më 19 Dhjetor të 2019-ës në Kinema Millenium dhe vijon të transmetohet në Cineplexx. Filmi i ka kaluar kufijtë duke u transmetuar për publikun edhe në Kosovë. Një projekt kinematografik, me skenar nga Dionis Papadhimitri dhe nga Irvin Muçaj, “Love” është një prodhim […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).