Art & Kulturë

Stand Up Comedy me skenaristin e “Xing me Ermalin” e të tjerë

Të dielën përgatituni për një natë me të qeshura pa fund!

Bes Mustafaj, skenaristi i emisionit “Xing me Ermalin”, së bashku me stomatologun Korado Aliaj dhe gazetarin e “Stop-it” Olsi Çala, do të vijnë për të sjellë një maratonë të qeshurash në ditën e fundit të fundjavës!

Pikëtakimi do të jetë lokali “Last Supper Tirana”, ku sigurisht që mes pijeve e ushqimit, do të dëfreheni pa masë.

Hyrja është falas, ndaj mos ngurroni të jeni pjesë e kësaj nate humori, e cila starton më 20:00, të datës 18 mars.

 

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).