Art & Kulturë

Soni Malaj vjen me këngë të re

Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Loca”.

Për këngën e re të saj, Soni ka bashkëpunuar me Ronela Hajatin që është kujdesur për tekstin dhe muzikën e ka realizuar bashkë me DJ Aldon.
Para “Loca”, Soni kishte publikuar “Pa ty” në bashkëpunim me Timin.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).