Art & Kulturë

Rruga e Super Muzikës kthehet në Tiranë, falas për të gjithë

SuperStacioni kthehet në Tiranë për ndalesën e tij të fundit!
A jeni gati për të kërcyer në Rrugën e SuperMuzikës së bashku me Dj Positive Cuts Grupi Burn, Kida, Butrint Imeri Alban Skënderaj dhe për here të parë në SuperStacion, Dafina Zeqiri!
Hyrja falas #pertegjithe

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).