Art & Kulturë

PEZA Music Garden

Miq! Faleminderit nga zemra per mbeshtetjen dhe hijeshine qe i keni sjelle kopshtit tone te muzikes! Kete te premte dt.01.09.2017 ju ftojme qe te shijojme sebashku, naten e fundit per kete vit , te Peza Music Garden !Me tingujt ,zerin dhe performancen e mrekullueshme te Kamela Islamaj!
Ju mirepresim!
Per rezervime : ne nr.048780100 ,Cel 068 80 62 989 Cel : 0682020145

Ps.Nje triko ose nje shall eshte i nevojshem pas ores 22:00!

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).