Art & Kulturë

Në vigjiljen e Krishtlindjeve bëni sa më shumë poza… “Photo Walk” ju mirëpret!

“Photo Walk: Christmas Edition” është eventi i rradhës që vjen për të gjithë të apasionuarit pas fotografisë në Tiranë!

Me anë të këtij eventi, të gjithë fotografët apo personat që e pëlqejnë këtë art të bukur, janë të ftuar që të marrin pjesë në ecjen që do të organizohet me pikënisje tek Piramida dhe do të vizitohen Pazari i Ri e më pas Sheshi Skënderbej.

E gjithë ideja e këtij aktiviteti është që ju nëpërmjet lenteve të aparatit tuaj, të kapni magjinë e festave të fundvitit, vetëm disa orë para se të trokasin Krishtlindjet.

Bashkohuni me këtë grup fotografësh të dielën, në orën 17:30 – 20:30, nëse edhe ju vet ndiheni një i tillë ose doni thjesht të bëni miq të rinjë.

 

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).