Ja si mund t’i riktheni mesazhet e fshira në WhatsApp

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Për të gjithë ju që jeni bërë pak kuriozë rreth mesazhit të fshirë që dikush u ka dërguar, por nuk arritët ta shikoni dot, tashmë ekziston një zgjidhje.

Përditësimet e fundit të WhatsApp janë ato që të gjithë prisnim.

Shtimi i funksionit të ri që lejon të fshish mesazhet e dërguara ishte një lajm që të gjithë e prisnin. Mirëpo, pas shtimit të këtij opsioni, të shumtë janë ata që kërkojnë të rikthejnë mesazhet e fshira në “WhatsApp”.

Pikërisht për këtë ekziston një aplikacion i quajtur “WhatsRemoved”, i cili zbulon dhe ruan mesazhet e fshira dhe skedarët, të tilla si audio, video dhe foto.

Për të përdorur këtë aplikacion ai duhet të shkarkohet në fillim dhe është i vlefshëm vetëm për sistemin Android, ndërsa përdoruesit e Apple duhet të presin… Gjithsesi është një lajm i mirë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj