Art & Kulturë

“Hapesira E Nje Endrre“, ndryshon data e koncertit…

“Te dashur miq,
Ju njoftoj se per shkak te nje perplasje datash me kalendarin e Pallatin te Kongreseve dhe ate te Orkestres se RTSH-se Koncerti recital “Hapesira e nje Endrre“ (ne bashkepumin me Orkestren Simfonike) do te mbahet me daten 2 MARS!

Biletat do te dalin ne shitje gjate muajit Janar. Ne ditet ne vazhdim do t‘ju njoftojme per daten ekzakte te daljes se biletave. Kete here blerja e tyre do te jete shume me e thjesht dhe praktike. Lajmi i mire eshte qe do jene te gjendshme jo vetem ne Tirane por ne te gjitha qytetet shqiptare pasi do te mund te blihen online dhe fizikisht.
Shume informacione rreth ketij eventi qe do jete me shume se nje koncert do te vijne ne ditet e javet ne vazhdim.
Jam entuziast dhe besimplote se do i dhuroj publikut tim shfaqen dhe performancen me artistike dhe profesionale te te gjithe karrieres time keto 15 vjet.

Le ti mbajme endrrat ndezur dhe zemrat hapur :)”

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).