Art & Kulturë

Frank Sinatra Tribute Show

Për herë të parë me 20.12.2019 në Tirane ju sjellim një Tribute Show të pa parë.
Një prej zërave më të dalluar në paraqitjet e tij skenike shpalos hitet më të mira nga i madhi Frank Sinatra performuar nga John I. Apelgren.

Në sallë ju pret atmosferë fantastike Krishtlindjesh e paparë ndonjëherë me paraqitje skenike dhe vizuele të Frank Sinatra. Publiku do të ketë mundësinë të shijojë një koncert të plotë me energji dhe adrenalinë.

BILETAT:
Biletat jan tashmë në shitje dhe numri i tyre është i Kufizuar.

Publiku dhe fansat e Frank Sinatra do të munden ti blejnë ato në:
Tiranë: Radio Bar te Blloku
Prishtinë: Dit’ e Nat’ Caffe

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).