Art & Kulturë

FOTO/Njihuni me vajzën e Bill Gates dhe jetën e saj luksoze

Shumë pak dihet për Jennifer Gates, vajzën e themeluesit të Microsoft, Bill Gates.

https://www.instagram.com/p/Bf-QfHNBE9C/?taken-by=jenniferkgates

Tashmë 21 vjeçe, Jennifer është studente në Universitetin e Stanford në Amerikë dhe në kohën e lirë, ajo konkurron në garat e kalërimit.

Federata e Shteteve të Bashkuara të Garave me Kuaj e ka renditur Jennifer në vendin e 19-të në këtë sport, ndërkohë që vajza e steve Jobs, Eve, renditet në vendin e 23-të.

https://www.instagram.com/p/BK6-GLjDEGw/?taken-by=jenniferkgates

Bukuroshja 21 vjeçare është në një marrëdhënie me Nayel Nassar, i cili po ashtu është një garues profesionist. Dyshja udhëtoi në Kuwait për të festuar përvjetorin e parë të lidhjes së tyre gjatë ditëve të para të janarit 2018.

https://www.instagram.com/p/Bc4jN6shyac/?taken-by=jenniferkgates

Jennifer është edhe mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku poston detaje nga jeta e saj luksoze dhe siç duket, e lumtur. Për më tepër shikoni fotot më poshtë.

https://www.instagram.com/p/BOIe94UjTl6/?taken-by=jenniferkgates

https://www.instagram.com/p/BZcBJDgBNVK/?taken-by=jenniferkgates

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).