Art & Kulturë

FOTO/ Modelet më trendi të syzeve të diellit për momentin

Mirëseerdhët mikro-syze! Lërini në shtëpi syzet tuaja të mëdhaja të diellit dhe shkoni blini një palë me përmasa të vogla!

I kemi parë këtë vit tek të gjithë Vip-at e Hollywood, “mikro-syzet” e inspiruara nga vitet ’90-të, po vazhdojnë të jenë ende një trend i bujshëm.

Që nga Rihanna, Bella e Gigi Hadid, Kendall Jenner e deri tek meshkujt, këto modele syzesh kanë dëshmuar se jo vetëm që janë të bukura, por tregojnë edhe shumë stil. I gjeni në të gjitha dyqanet, si tek Mango, disa dyqane në Shqipëri, e më pas keni mundësinë e blerjes online në Top Shop, Quay, Asos, etj.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).