Art & Kulturë

Foto/ Dua Lipa e mrekullueshme në Kanë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është dukur e mrekullueshme në Festivalin e Kanës.

Artistja shqiptare është paraqitur në një fustan të zi transparent, të kombinuar me aksesorë mjaft të veçantë.

Shihni fotot.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).