Art & Kulturë

Filmi ‘Scusate se esisto’ të martën tek Reja

Scusate se esisto (Më fal nëse ekzistoj) filmi ir adhës tek Reja në Tiranë.

Serena është një arkitekte jashtëzakonisht e talentuar. Pas një sërë suksesesh profesionale jashtë vendit, ajo vendos të kthehet për të punuar në Itali, sepse e do vendin e saj. Gjatë kërkimeve aventureske për një vend pune vendoset para një zgjedhje të çmendur, të hiqet siç duan të tjerët të jetë: një burrë…. Ose kështu duket….
Aktorë: Paola Cortllesi, Raoul Bova, Corrado Fortuna, Lunetta Savino, Cesare Bocci.
Regjia: Riccardo Milano
Zhanri: Komedi 106′
Itali, 2014

Do jetë një mbrëmje e mrekullueshme, nesër në orën 21:00 tek Reja.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).