Art & Kulturë

Eminemi me turne në Europë

Reperi i famshëm amerikan, Eminem, ka njoftuar se së shpejti do të mbajë turne edhe në Evropë.

Në një postim në faqen e tij zyrtare, Eminem ka treguar se gjatë verës do të mbajë koncert në disa prej qendrave kryesore evropiane, përfshirë Zyrihun, Milanon, Hanoverin e Londrën.

Turneu është pas lansimit të albumit “Revival”.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).