Art & Kulturë

Dua tregon kurdo sjellë albumin e ri

Dua Lipa ka konfirmuar se ajo po punon në projektin e ri muzikor.

Në një intervistë për revistën Elle, Dua tha: “Shpresoj se do të lansoj albumin në fund të këtij viti ose në fillim të vitit tjetër”.

Këngët që dolën nga albumi i vetë titulluar “Dua Lipa” u bënë hite dhe katapultuan bukuroshen nga Kosova në maje të skenës botërore.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).