Art & Kulturë

Dren Abazi rikthehet me një koncert recital në Prishtinë.

“Jemi shume te lumtur qe pas shume viteve,me ne fund po rikthehemi ne Prishtine,me nje koncert recital te shumepritur per ne.
Albumi i ri “Mes Yjesh”, (me orkester te madhe),10 vjetori i ZZO-se dhe shume surpriza te tjera,ne nje nate speciale per te gjithe .
12 Korrik , ju presim te gjitheve ne Amfiteatrin e Germise, ne Prishtine.

Biletat i gjeni ne :
Te gjitha pikat e Rave Travel, Dit e Nat, Miqt pub, Soma, Kiosku informativ ne sheshin”Zahir Pajaziti”….Prishtine
Ne Tirane biletat i gjeni vetem te Radio bar,ne Bllok.
Biletat ne Maqedoni i gjeni online ne:
mktickets.mk dhe ëëë.karti.com.mk”, thuhet në njoftim.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).