Art & Kulturë

BOVILLA LAKE

Eksplorim me 60 Vetë, Liqeni i Bovilles
Ora 08:00 Tek Pallati I Kongreseve ,Stacioni I Bicikletave, ECOVOLIS

1.Furgonat Po presin
2.Fotografi Gati
3.Ne po presim Telefonatat Tuaja (0685675269)

Krijo Grupin Tënd mbi 5 persona dhe BASHKOHU me ne në një shteg të Pashkelur Kurrë më parë ,Rruga me e bukur qe mund te kesh pershkruar ndonjehere
Mos rri ne kafe kete te diele.
Udheto Ne natyre
Ku Ndodhet? Shume Afer Tiranes
Vështirësia? E perballueshme
Ne jemi bërë gati për ta bërë këtë ditë aventurën më të bukur të vitit 2017 .

Takimi tek Pallati I Kongreseve, e dielë (3 dhjetor)
Ora 08:00

Duhet të merrni :
1.Veshje Sportive
2.Atlete për mal
3.Cantë Shpine, Bluza Pambuku
4.Uje,Cokollatë,fruta
Ju Faleminderit që jeni pjesë e Udhëtimeve tona

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).