Art & Kulturë

Bleona ka ditëlindjen sot dhe nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Bleona Qereti sot feston ditëlindjen. Ajo ka postuar në Instastroy një foto ku tregon surprizën e parë që ka marrë nga stafi i hotelit ku po qëndron.

Në foto shihet një tortë e vogël me një qiri. Bleona ka lindur më 14 maj të vitit 1979 dhe ditën e sotme mbush plot 40-vjeç.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).