Art & Kulturë

Artjola Toska vjen me këngën e re, por jo vetëm… Ja me kë ka bashkëpunuar

Një këngë e re vjen nga Artjola Toska. Por ajo vjen në bashkëpunim me grupin MAGIC 4.

Kënga e realizuar së fundmi do të dalë në Youtube të premten në orën 18:00 dhe pritet të jetë një ndër hitet e kësaj vere.

Kënga titullohet “KOKA TY TA BONI”, dhe vjen me muzike të Pirro Cakos dhe arrangment të Edlir Begollit.

Klipi është realizuar në qytetin e bukur të Korçës. S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim të premten për këngën më të re, që padyshim do të jetë shumë e preferuar nga i gjithë publiku.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).