Art & Kulturë

Video/ Shqiptarja Eleni Foureira publikon këngën e re

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka sjellë së fundmi këngën “Triumph”, e cila është klikuar rreth gjysmë milioni herë në pesë ditë të qarkullimit në Youtube.

Vetë këngëtarja ka thënë se kënga u kushtohet vajzave dhe grave.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).