Art & Kulturë

Tre musketierët sonte në Shesh

Mbrëmjen e djeshme u bë një koncert madhështor për hapjen e Sheshit Skënderbej, ndërsa sot ka një tjetër surprizë.

“Mos i thuaj askujt: Ka qene nje fundjave fantastike per Tir❤️nen por ende ska mbaruar.

Shihemi sonte ne Sheshin Sk?nderbej me ‘3 Musketjeret’, Elton Deda, Aleksander Gjoka dhe Redon Makashi, ora 20:30.”, shkruan Erion Veliaj në instagram.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).