Art & Kulturë

Të dielën në Pezë me biçikleta dhe Barbeque

Këtë të diele udhëtojmë me biciklete ose automjete drejt Pezës, për të shijuar peizazhin e bukur që natyra të ofron.
Grupi i cili vjen me bicikleta niset nga sheshi skenderbej ne oren 9:00.

Gjatë piknikut do të zhvillohen aktivitete edhe lojra të ndryshme sportive, do të kemi zgara me vete për të gatuar ushqime të zgarës.

Për piknikun merrni me vete gjithcka që mund të bëhet në zgarë, ose në zjarr.(Bërxolla, Fileto edhe cdo lloji ushqimi tjetër)
Mos harroni të merrni edhe pije të ndyshme. Rakia ofrohet nga shtëpia 🙂
Detaje te tjera se shpejti!

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).