Art & Kulturë

Ndahet nga jeta ikona e Kombëtares shqiptare

Lajm i hidhur për futbollin e Tiranës dhe Kombëtares. Sot është ndarë nga jeta Fatmir Frashëri një nga ikonat e futbollit bardheblu dhe Kobëtares tonë. Frashëri vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë e cila më pas i ka marrë edhe jetën. Ndërsa para disa vitesh ka kalaur edhe një infarkt kardiak.Fatmir Frashëri u […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).