Art & Kulturë

Tableti më i ri Mi Pad 3, super

Xiaomi Mi Pad 3 më në fund pritet të vijë në treg.Mi Pad 3 vjen me ekranin prej 7.9 inç që ka rezolucion prej 2048×1536 pikselësh. Procesori fuqizues është MediaTek MT8176 përderisa kapaciteti i RAM memories është 4GB.Mi Pad 3 përfshin hapësirën ruajtëse prej 64GB, baterinë me 660 mAh dhe dy kamerat.Pritet që ky tablet të shitet me një sasi shumë të madhe, pasi shumë përdorues kanë filluar ta porosisin.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).