Art & Kulturë

Sot shfaqet premiera e filmit ‘Ritual në errësirë’

Sot në orën 19:30 në Destil Tiranë shfaqet premiera e filmit “Ritual në errësirë”.

Me skenar e regji nga Elton Vogli, të enjten mbrëma në Qendrën Kulturore Destil, shfaqet premiera e filmit të animuar ‘Ritual në errësirë’. Ky film i mbështetur edhe nga Qendra Kombëtar e Kinematografisë, vjen me produksion të Ermir Destanit. ‘Ritual në errësirë’, shfaqet të enjten më 29 qershor me fillim nga ora 19:30, në Destil, Tiranë.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).