Art & Kulturë

Shtyhet papritur koncerti i Capital T në Tiranë. Ja kur do jetë

Njoftohet se këngëtari Capital T do të performojë në datën 20, pasi nesër priten rreshje shiu, duke vështirësuar praninë në koncert.

Gjithçka është gati në sheshin Nënë Tereza për tu mbajtur koncerti i shumëpritur i artistit Capital T, “Time Capsule”. Prej ditësh stafi i artistit së bashku me organizatorët e koncertit janë zhvendosur në sheshin kryesor të Tiranës së bashku me personat përgjegjës për foninë, audion dhe skenografinë e koncertit.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).