Art & Kulturë

Shijoni fundjavën nën ritmet e muzikës jazz

Skena – Jazz Club dhe The Tea Room Tirana do të organizojnë këtë të premte një koncert të muzikës jazz.

Nën interpretimin e Sokol Sejdo që është në saksofon dhe Ervin Telo në kitare, mbrëmja e 2 marsit do të jetë e mbushur plot argëtim e muzikë të mirë për të gjithë pjesmarrësit.

Po ashtu, vera italiane e franceze, si edhe gatimet italiane do t’ju shoqërojnë gjatë gjithë kësaj darke.

Mos mungoni edhe ju në këtë event, hyrja është e lirë, prej orës 20:00 e deri në mesnatë! Vendndodhja: The Tea Room Tirana!

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).