Art & Kulturë

Selecta me Dj MEME, të mërkurën tek Dada Tiranë

Me nje palmares per t’u pasur zili, ku numerohen 23 Gold Records, 15 Platinum, 3 Diamond e remixe per artiste si Mariah Carey, Toni Braxton, Dido e Des’ree, muzika e DJ Meme eshte padiskutim receta unike ku ritmet latine bashkohen me ato te disco house duke krijuar bazen e menuse te vendeve me te rafinuara ne bote. Te merkuren me 12 Korrik tek Dada Tirana, Dj Meme… Intro by Addisha. Mos i thuaj vetes “pse nuk isha”…

Të mërkurën shko tek Dada tek ish-Blloku.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).