Art & Kulturë

Sazan Karaburun ku argetimi nuk njeh kufi

Aventurat tona nuk mbarojneLargohuni larg zhurmes se qytetit per 1 dite
Eksplorimi i Ishullit e Sazanit, dhe Karabrunit me anije
Per vetem 2700 leke per person,
Nisemi me date 29 Korrik

per rezervime kontaktoni
04 22 33 419 /  067 20 82 915

Ne cmim perfshihet:
Transporti ne dispozicion Tirane-Vlore-Tirane
Gudia Detare ne parkun Kombetar, “Karabrun-Sazan”
Parti ne Anije,Dj, Muzike Live, Shkuma Parti
shoqerues nga agjensia

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).