Art & Kulturë

RITA ORA

Hey 👋 a e dini ? đŸ€©
Rita Ora vjen nĂ« TiranĂ« dhe Ă«shtĂ« gati tĂ« ndezi Sheshin SkĂ«nderbej đŸ”„đŸŽ†

📌Save the date ‌

6 Shtator nĂ« Sheshin SkĂ«nderbej ora 20:00 me Rita OrĂ«n nĂ« njĂ« koncert pĂ«r tĂ« kĂ«rcyer dhe kĂ«nduar tĂ« gjithĂ« sĂ« bashku 

Prev Post

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).