Art & Kulturë

Rita Ora, e mrekullueshme në New York

Rita ishte veshur në të zezë ndërsa shihet që nuk ka eksperimentuar shumë por me thjeshtësinë e saj ka ditur të kombinojë garderobën.

Ajo si gjithmonë duket bukur dhe me mjaft stil. Nuk ka ndonjë të re nga karriera e saj muzikore ndërsa ajo ishte moderatore e edicionit të fundit të Americas Next Top Model, ku u kritikua me pozitivitet për mënyrën e moderimit të emisionit që zbulon modelet më të mira në Amerikë.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).