Art & Kulturë

Qershor java 5

Java V
@openairtirana ka kombinuar humor shqip dhe të huaj, nga fjalët e mimikat e pazëvendësueshme të Pallatit 176 deri tek tematikat moderne të vitit 2021 😉

Ju presim:
👉E Hënë “Interstellar”
👉E Martë “Pallati176”
👉E Mërkurë “Mulan”
👉E Enjte “Two lions heading to Venice”
👉E Premte “Eurotrip”
👉E Shtunë “What happens in Vegas”
👉E Dielë “Lilo & Stitch”

Prev Post

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).