Art & Kulturë

Papyon Boys live tek Bla Bla Public Bar

Për herë të parë në ambientin e Bla Bla, do të performojë një grup mjaft simpatik dhe me një repertor të ngrohtë e festiv, Papyon Boys.

Ledja Sulce është këngëtarja e grupit, ndërkohë që Alban Ceca performon në violinë, Arbër Cerri në kitarë dhe Iljard Shaba është Dj.

Mos e humbisni këtë mbrëmje, për të kaluar një të shtunë ndryshe nën tingujt e muzikës live. Më 7 prill, prej orës 21:00!

 

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).