Art & Kulturë

OnePlus 6, telefoni i vitit

Smartphone më i ri, që pritet të lançohet bujshëm në treg, është OnePlus 6. Nga karakteristikat që kanë dalë deri më tani, kjo pajisje pritet të bëhet një nga telefonat më të mirë të këtij viti.

Ekrani i madh pa rritur dimensionet e telefonit, çmimi i ulët dhe përditësime të reja brenda në sistemin e operimit të celularit, mund ta bëjnë OnePlus 6 që të vendoset në krye të listës së telefonisë celulare.

Related image

Edhe pse asgjë nuk është konfirmuar ende, OnePlus 6 mendohet se do të operojë me proçesorin Qualcomm Snapdragon 845.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).