Art & Kulturë

Nuk do ta besoni se sa është çmimi që Beyonce kërkon për të kënduar në dasmë

Një nga ditët më të rëndësishme të një çifti të dashuruarish është medoemos dita e dasmës së tyre.

E tillë është edhe për futbollistin e njohur Gareth Bale, i cili do të martohet pas disa muajsh në Itali. Sportisti ka filluar që të planifikoj ditën më të rëndësishme të jetës së tij, duke filluar që nga zgjedhja e muzikës që do të luhet në atë datë.

Gareth Bale me të fejuarën e tij.

Sipas burimeve të “The Sun”, Bale ka kërkuar që në dasmën e tij madhështore të këndojë një prej këngëtareve më të famshme botërore, Beyonce.

Tabloidi ka shkruar se shuma që këngëtarja i ka kërkuar futbollistit për të kënduar në dasmën e tij është plot 1.5 milion euro! Siç duket, Gareth Bale mund ta përballojë këtë çmim ekstravagant, pasi po vazhdon diskutimet më në detaje me yllin botëror.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).